Dzień adaptacyjny dzieci przechodzących do grupy Nutki

Dnia 26 czerwca absolwenci grupy “Nutki’ zaprosiły przyszłych przedszkolaków z grupy “Krasnoludki” na “Dzień Otwarty” w swojej sali, które od 1 września będą w grupie NUTKI. Wszystkich przybyłych gości przywitała Pani Ania, która przybliżyła  organizację pracy i funkcjonowanie placówki, jako środowiska przyjaznego dziecku, otwartego na jego potrzeby oraz wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom. Dla miłych gości przewidziano wiele atrakcji. Dzieci miały możliwość, uczestnictwa w zabawach muzyczno – ruchowych, plastycznych.

Było wiele radości i śmiechu a na zakończenie słodka niespodzianka. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców był to mile spędzony czas.