WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE Z RODZICAMI W PRZEDSZKOLU

14 grudnia 2023r. w naszym przedszkolu zostały zorganizowane warsztaty bożonarodzeniowe z udziałem rodziców.

Celem warsztatów było rozbudzanie aktywności dzieci i rodziców, odczuwanie więzi emocjonalnej z rodziną i przywiązania do najbliższych, wzmacnianie wzajemnych relacji w rodzinie opartych na szacunku, akceptacji i miłości, rozwijanie zdolności i odczuwanie radości z podejmowanej aktywności umysłowej i plastycznej, a także kształtowanie wrażliwości i ekspresji twórczej. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne kartki świąteczne wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie, pomoc, atrakcyjnie spędzony czas  i wspólną zabawę.