Spotkanie z policjantami w przedszkolu

Dnia 13 lutego 2024r. nasze przedszkole odwiedzili panowie policjanci, którzy  przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomnieli numery alarmowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji, gdy ktoś z członków naszej rodziny zasłabnie w domu. Przedszkolaki chętnie ćwiczyły dzwonienie na numer alarmowy i przedstawiały zainicjowaną na spotkaniu sytuację. Dzieci  dzieliły  się także swoimi doświadczeniami, pokazały,  że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.

Dziękujemy Panom policjantom za wskazówki, pilotaż postępowania w sytuacjach zagrożenia oraz  za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.