Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego “Jestem bezpiecznym użytkownikiem ruchu drogowego”

9 czerwca 2022r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. “Jestem bezpiecznym użytkownikiem ruchu drogowego.” Konkurs ten został zorganizowany w ramach akcji “Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa”, której organizatorem był Wojewoda Mazowiecki oraz Mazowiecki Kurator Oświaty.

Podsumowując akcję dzieci z grupy Krasnoludki i Nutki zaprezentowały swoje zdobyte wiadomości w wierszu i piosence. Zaproszeni goście – policjanci  z Komendy Miejskiej Policji z Ostrołęki – dali wskazówki, dobre razy dla naszych przedszkolaków nie tylko na wakacje ale i znalezienie rozwiązania w każdej sytuacji.

Kolejnym etapem spotkania było weryfikacja i ocena prac plastycznych oraz wręczenie nagród dla wszystkich uczestników konkursu:

Dla pozostałych dzieci panowie policjanci wręczyli kolorowe odblaski

Dziękujemy za spotkanie.