ul. Stefana Jaracza 5 | kontakt@pm15.ostroleka.edu.pl | 29 766 52 78

“Policjant, który mi pomógł”

Dzień dobry! 
               Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs “Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym, a także wyróżnienie funkcjonariuszy, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom krzywdzonym.
               Konkurs jest swego rodzaju narzędziem oceny działań Policji, zaś sama nominacja konkretnego policjanta jest szczególnym wyróżnieniem świadczącym o aprobacie inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa osób.
 
               Zgodnie z regulaminem konkursu, zgłoszenia policjanta do konkursu może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się w załączniku do tej wiadomości oraz na stronie www.policja.pl.
 
               Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 27 czerwca 2021 roku. Formularz zgłoszeniowy można przesłać na adres poczty elektronicznej: policjantktorymipomogl@policja.gov.pl