ul. Stefana Jaracza 5 | kontakt@pm15.ostroleka.edu.pl | 29 766 52 78

Pokaz baniek mydlanych – z okazji Dnia Kobiet

W poniedziałek , 11.03.2024 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kobiet tego dnia odbył się pokaz baniek mydlanych dla przedszkolaków. Dzieci miały okazję być uczestnikami niesamowitego widowiska, jakim był aktywny pokaz baniek mydlanych, wyczarowanych przez animatorów. Mogliśmy podziwiać klasyczne bańki, bańki dymne oraz ogniowe.


Podziwialiśmy również tańczące bańki oraz wulkan z baniek. Przedszkolaki z ogromną radością brały udział w pokazie i poznawały magię bańki. Hitem kończącym ten magiczny pokaz był numer „dzieci w bańce”. Dzieci wchodziły do specjalnie przygotowanej obręczy, a prowadząca przy użyciu ogromnego koła tworzyła wielką bańkę, zamykając dzieci w środku. Były również tatuaże, kolorowanie figurek gipsowych, dzieci robiły również bransoletki, a na koniec otrzymały prezent w postaci pieska z balona.


To był naprawdę wspaniały i magiczny pokaz, gdzie głównymi bohaterkami były bańki, te zupełnie małe, jak i gigantyczne, wszystkie wywoływały ogromną radość wśród dzieci. Jeszcze raz dziękujemy rodzicom z zasponsorowanie tego pokazu oraz animatorom za przeniesienie dzieci do magicznego świata baniek.