„Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”

Czas się pożegnać… ale tylko na chwilkę!

Dobiegła końca tegoroczna, 3. edycja ogólnopolskiej akcji „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Cieszymy się, że  przedszkolacy z “Krainy Marzeń” mogli w niej uczestniczyć!

Dzięki zaangażowaniu się w projekt nasza placówka otrzymała “Certyfikat Wzorowej Placówki”!

Wspólnie z wydawnictwem MAC czytamy najmłodszym już od trzech lat. Dziękujemy pięknie za te chwile pełne radości. Mamy nadzieję, że po raz kolejny nie zawiedliśmy. To wspaniałe, że w taki sposób promujemy czytanie wśród najmłodszych.
Z każdą edycją jest nas coraz więcej. W tym roku szkolnym w akcji wzięło udział blisko 4000 przedszkoli i ponad 11 000 nauczycieli.
To szczególnie budujące, biorąc pod uwagę ten trudny dla wielu z nas czas.
Życzymy udanych wakacji i zasłużonego odpoczynku.

Z pozdrowieniami
Zmisiowany Zespół MAC i nauczyciele Przedszkola Miejskiego Nr 15 “Kraina Marzeń”.

cert_mm2021-1842_MsNR