JESIEŃ W PRZEDSZKOLU

PRZYSZŁA JESIEŃ DO PRZEDSZKOLA

Do naszego przedszkola zawitała jesień. Dzieci wraz ze swoimi Paniami rozmawiają o darach jesieni. W salach pojawiły się jesienne kąciki przyrodnicze, w których są kasztany, żołędzie, owoce, warzywa i liście. Każda grupa przedszkolna witała Jesień w wyjątkowy sposób. Tworzyły piękne kolorowe prace plastyczne, wybrały się na spacer w poszukiwaniu darów jesieni, śpiewały piosenki, odgadywały zagadki, odgrywały scenki z przyjścia tej pory roku, demonstrowały swój stój na pokazie mody jesiennej. Uwieńczeniem dzisiejszego dnia był poczęstunek z owoców jakie możemy zebrać tą porą roku.  Aby przyjrzeć się jesieni z bliska dzieci wychodzą z Paniami na spacery i obserwują przyrodę i to, co zmienia się w krajobrazie mogą zaobserwować w codziennych wyjściach. Nasze przedszkolaki bardzo polubiły jesień i jej skarby.