Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa.
A w przedszkolu przedszkolaki, składają życzenia.
Wszystkim babciom, wszystkim dziadkom
Zdrowia, pomyślności uśmiechów na co dzień
I dużo radości.

12 stycznia dzieci z grupy Nutki zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji zbliżającego się ich święta. Dzieci pod kierunkiem nauczycieli, przygotowały program  artystyczny bożonarodzeniowe “Jasełka” , a następnie pięknie recytowały krótkie rymowanki o babci i dziadku. Ostatnią niespodzianką dla naszych gości była inscenizacja muzyczno – ruchowa do piosenki “Niezwykli dziadkowie”.  Na zakończenie wszystkie przedszkolaki złożyły swoim kochanym babciom i dziadkom serdeczne życzenia i wręczyły laurki. Były także pamiątkowe zdjęcia.

Bardzo dziękujemy Babciom i Dziadkom za to,  że odwiedzili nasze przedszkole oraz za to, że mogliśmy chociaż trochę umilić im czas i sprawić radość.

Celem spotkania  było sprawienie obopólnej radości z niespodzianki dla Babci i Dziadka w dniu ich święta.