Drodzy Rodzice i dzieci!

W związku z realizacją projektu „Utworzenie centrów technologii informacyjno – komunikacyjnych i edukacji w Ostrołęce i Mastach” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2014-2020 kierujemy do Was prośbę o wypełnienie ankiety.

Zależy nam, aby tworzone Multicentrum było dla Was ważnym i atrakcyjnym miejscem na mapie Ostrołęki i Mostów. Jego celem ma być rozwój Waszych talentów, kreatywności i poszerzenie wyobraźni. Chcemy, aby to miejsce kojarzyło się Wam z nauką przez zabawę i praktyką, która w przyszłości pomoże znaleźć Wam wymarzoną pracę. W trosce o jak najlepsze wykorzystanie potencjału Multicentrum i dostosowania oferty edukacyjnej do realnych potrzeb jesteśmy na etapie opracowywania strategii edukacji dla tej instytucji.

Wspólnie z firmą Swarmcheck zespół projektowy przygotował dla Was ankietę, która bada Wasze preferencje w zakresie technologii informacyjno komunikacyjnych i edukacji. Dzięki wypełnieniu powyższej ankiety przyczynicie się do powstania oferty Multicentrum dostosowanej do Waszych potrzeb. Wasz głos i pomysły mają więc duże i realne znaczenie. Ankieta zawiera tylko 7 pytań, w większości z gotowymi odpowiedziami do wyboru, więc wypełnienie jej zajmie około 5 min.

Ankiety dla dzieci poniżej 12 roku życia:

ankieta dla Ostrołęki:  https://form.typeform.com/to/HvzEt9JI