ul. Stefana Jaracza 5 | kontakt@pm15.ostroleka.edu.pl | 29 766 52 78

Ach co to był za balll………..

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 24.02.2022r w Przedszkolu Miejskim Nr 15 Kraina Marzeń odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.  Wystrój sali, przy pomocy rodziców wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

 

Na sali podczas pląsów, muzyki robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku mogliśmy na słodko z pysznymi słodkościami przygotowanymi przez rodziców usiąść do stołu . Największy zachwyt wywarł na dzieciach, pokaz wokalny (karaoke), który był nie lada wyzwaniem oraz konkursy tematyczne, które przeplatane między tańcem dodawały wile zaangażowania od uczestników i satysfakcji ze zdobytego dyplomu . Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tegorocznego balu. Serdeczne pozdrowienia przesyłają Dyrektor, nauczyciele i pracownicy obsługi.