Wycieczka 6 latków do ZOO w Warszawie

19 maja 2023r . dzieci 6-letnie z grupy “Nutki” wyruszyły na wycieczkę do ZOO do Warszawy. Podczas spaceru dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki pochodzące z różnych kontynentów. Celem wycieczki była obserwacja oraz czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą i zwierzętami. Przemierzając alejki ogrodu zoologicznego zobaczyły wiele ciekawych gatunków zwierząt, m.in.  goryla, żyrafy, hipopotamy i wiele innych.

Wycieczka była kolejną ciekawą przygodą oraz uroczym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, jak również skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata. Wycieczka przedszkolaków była także okazją do utrwalania reguł kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych i zachowywania poznanych w przedszkolu zasad bezpieczeństwa.