6-latki na wycieczce w ZOO w Warszawie

Dzieci 6-letnie z grupy NUTKI 22 czerwca 2022r. pojechały na wycieczkę do ZOO do Warszawy, której organizatorem był Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.

Przed wyjazdem nauczyciele przypomniały dzieciom zasady bezpiecznego podróżowania i zachowania w czasie wycieczki. Celem wycieczki było wzbogacanie przeżyć dzieci, rozwijanie ich zainteresowań i zaspokajanie dziecięcej ciekawości. Przedszkolaki z niecierpliwością i mocno podekscytowane zastanawiały się jakie zwierzęta zobaczą. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki – m.in. słonia, zebry, rysie, wilki, hipopotama, małpki, orła, żyrafy, lwy, tygrysy, pingwiny. Wycieczka do ZOO była atrakcyjną lekcja przyrody. Pobyt dostarczył im wiele radości. Pełne nowych wrażeń, 6-latki wróciły całe i zdrowe do przedszkola, gdzie już czekali na nie stęsknieni rodzice.